Lincoln Town Car Limuzyna

Lincoln Town Car jest to klasyczna amerykańska limuzyna, która doskonale nadaje się do prestiżowego transportu specjalnych gości na lotnisko lub załatwianie innych biznesowych obowiązków. Idealnie nada się także jako pojazd na wieczór kawalerski, panieński czy inne imprezy okolicznościowe. Ze względu na swoje optymalne gabaryty bezproblemowo porusza się w codziennym ruchu miejskim. Swoim wyglądem przyciąga uwagę przechodniów oraz innych uczestników ruchu drogowego.

W aucie zostało zastosowane rzadkie rozwiązanie konstrukcyjne – otwierany cały bok limuzyny. Umożliwia to wygodne wsiadanie jak i opuszczanie pojazdu. W oddzielonym przyciemnianą szybą przedziale pasażerskim może komfortowo podróżować sześć osób. Maksymalna liczba podróżujących to dziesięć osób.

Cena wynajmu limuzyny do celów biznesowych – pierwsza godzina od 290zł – każda następna do negocjacji. Cennik za wynajem na imprezy okolicznościowe rozpoczyna się od 600 zł*.

*Ostateczna cena za całą usługę jest uzależniona między innymi od trasy przejazdu, lokalizacji oraz czasu trwania uroczystości. Wycenę przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta po otrzymaniu wiadomości z niezbędnymi informacjami, które są do uzupełnienia w naszym formularzu zgłoszeniowym.