Mercedes W123 Long

Mercedes W123 Long to limuzyna klasy wyższej o przedłużonym rozstawie osi. Auto jest niezwykle rzadko spotykanym i trudno dostępnym klasykiem. Posiada trzy rzędy siedzeń, z czego jeden rząd jest opcjonalny. Takie rozwiązanie pozwala na komfortowy transport siedmiu, a nawet ośmiu osób. Egzemplarz który posiadamy jest w perfekcyjnym stanie technicznym oraz w idealnym stanie wizualnym. Mercedes ze względu na swój kolor, stan oraz rozmiar idealnie pasuje jako transport dla Pary Młodej oraz ich świadków w dniu uroczystości ślubnej, a także jako pojazd do odbioru ważnych osób z lotniska.

Cena wynajmu limuzyny do celów biznesowych – pierwsza godzina od 290 zł – każda następna do negocjacji. Cennik za wynajem na imprezy okolicznościowe rozpoczyna się od 400 zł*.

*Ostateczna cena za całą usługę jest uzależniona między innymi od trasy przejazdu, lokalizacji oraz czasu trwania uroczystości. Wycenę przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta po otrzymaniu wiadomości z niezbędnymi informacjami, które są do uzupełnienia w naszym formularzu zgłoszeniowym.