Rolls Royce James Young

Rolls Royce James Young z 1955 roku jest prawdziwym białym krukiem wśród naszych pojazdów zabytkowych. James Young ze względu na przestronne wnętrze oraz swój nieprzeciętny wygląd cieszy się bardzo dużą popularnością. Rolls Royce przeszedł gruntowną renowację w latach 2015-2016, dzięki czemu prezentuje się rewelacyjnie z każdej perspektywy. Nowy lakier oraz drewniane elementy znacznie zwiększają komfort podróży oraz estetykę auta.

Rolls Royce bez najmniejszego problemu przewiezie pięć osób, a dzięki pojemnemu bagażnikowi pomieści bagaże oraz prezenty. Jednymi z większych udogodnień w aucie są drzwi otwierane w drugą stronę oraz stopnie, które ułatwiają wsiadanie Parze Młodej. Cicha praca silnika, wygodne szerokie skórzane fotele oraz elektryczna szyba działowa jak we współczesnych limuzynach to kolejne atuty, które umilą Państwu podróż w tym ważnym dniu.

Cennik dla tego auta rozpoczyna się już od 1400 zł*.

*Ostateczna cena za całą usługę jest uzależniona między innymi od trasy przejazdu, lokalizacji oraz czasu trwania uroczystości. Wycenę przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta po otrzymaniu wiadomości z niezbędnymi informacjami, które są do uzupełnienia w naszym formularzu zgłoszeniowym.